Wielkie okna łukowe – połączenie estetyki z funkcjonalnością

Budując dom, stajesz przed koniecznością podejmowania wielu decyzji, które będą miały ogromny wpływ na Twój komfort. Jednym z wyborów, którego będziesz musiał dokonać, jest wybranie okien. Przedstawiamy Ci koncept okien łukowych, stanowiących połączenie estetyki z funkcjonalnością. Okna łukowe są rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę. Szczególnie w sytuacji, w której zależy ci na ciekawym designie, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności budynku.

Okna łukowe jako estetyczne i łukowe rozwiązanie

Okna łukowe pozwalają na zamontowanie okien na rogach budynku, poprzez wykorzystanie łączników kątowych. Duże okna umożliwiają docieranie dużej ilości światła do pomieszczeń, dlatego to rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym jasne wnętrza. Okna łukowe będą również idealne dla osób ceniących sobie ciekawe, designerskie rozwiązania, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Wysokiej jakości systemy okienne, znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na dopasowanie rozwiązań do potrzeb naszych klientów. W zależności od oczekiwań klientów, okna łukowe mogą być praktycznie pozbawione ramy, dzięki czemu będą wpuszczać do środka jeszcze większą ilość światła. Okna łukowe można wykorzystać m.in. w kuchni, salonie, czy sypialni. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z tego rozwiązania, z pewnością będziesz zadowolony z efektów!

Jak okno łukowe wygląda od środka?

Każde okno prezentuje się nieco inaczej. Nie ma jednak wątpliwości, że okna łukowe robią wrażenie obserwowane zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Chcesz zobaczyć, jak wygląda efekt realizacji, w której wykorzystano okna łukowe? W takim razie koniecznie zajrzyj na nasz kanał na YouTube, na którym znajdziesz filmy, dotyczące projektów realizowanych przez naszą firmę. Jedną z realizacji okien łukowych znajdziesz pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=0Sk1WyqGpY0. Nagranie to pokazuje okna łukowe zarówno od zewnętrznej, jak i od wewnętrznej strony.

Okna łukowe można zamontować np. w kuchni, wybierając modele rozwierno-uchylne (z kwaterami prostokątnymi) lub okna rozwierne w przypadku wykonania kwatery w kształcie łuku, żeby zapewnić sobie możliwość wydajnego wietrzenia pomieszczenia. W przypadku okien narożnych sięgających poziomu wykończonej podłogi- sugerujemy wykonanie okien stałych, dla jeszcze lepszej sztywności konstrukcji, oraz wykorzystania maksymalnej wielkości pakietów szybowych, co wpłynie na ilość światła dostającego się do części dziennej. Wysoka estetyka okien łukowych również od wewnętrznej strony sprawia, że spisują się one doskonale w każdym pomieszczeniu. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poprzez przygotowanie oferty, zgodnej z potrzebami konkretnego klienta.

Estetyka okien łukowych jest stosunkowo prosta i ponadczasowa. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że ramy okien można dopasować do stylistyki praktycznie każdego wnętrza. Duże, szklane tafle stanowią wspaniałą dekorację pomieszczenia, a jednocześnie zapewniają dopływ światła dziennego, sprawiając, że wnętrze domu wydaje się większe i bardziej przestronne.

Porozmawiamy i doradzimy

w wyborze okien i drzwi
dla Twojego domu
+48 503 328 503